۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
بنر تستی

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس تأکید دارد بر مبنای اصل نهم قانون اساسی، تحت هیچ شرایطی نباید آزادی‌های مشروع مردم محدود شود. سعیدی در همین راستا از انتظار رفع فیلتر پلتفرم‌ها با توجه به فاصله گرفتن از شرایط ملتهب پاییز سخن گفت.

شرکت Netdragon اعلام کرده است که از این پس یک هوش مصنوعی به‌جای مدیرعامل در این نهاد فعالیت خواهد داشت.

شرکت «اسپیس ایکس»، دو ماموریت مداری را با فاصله کمتر از پنج ساعت انجام داد و دو موشک را به فضا پرتاب کرد.

چرخ خیاطی های قدیمی ، آنها بی شک یکی از پدیده های عجیب و غریب سال 1401 بودند. چرخ هایی که در هر خانه ای پیدا می شوند و این قدر قیمت های نجومی برای شان مطرح شد که به صدر اخبار کشور رفتند!

پنتاگون با انتشار ویدئویی، لحظات پایانی پرواز پهپاد MQ-۹ Reaper و ادعای سرنگونی آن با جنگنده سوخو۲۷ روسیه را به تصویر کشید.

معاون مرکز ملی فضای مجازی با تشریح اقدامات این مرکز درباره ساماندهی پیام‌رسانها گفت: ما خواهان تعامل با پلتفرم‌های خارجی هستیم اما حرفمان این است که با ما رفتار دوگانه نداشته باشند.

حدود سه ماه پس از رونمایی از B-۲۱ Raider، حالا نیروی هوایی آمریکا دو عکس جدید را از این جنگنده پیشرفته منتشر کرده است.

قایق های تندرو ، این بی شک انحصاری ترین قابلیت نظامی کشورمان است که به اتکا به آن توانسته در آب های خلیج فارس و دریای عمان ابتکار عمل را در دست داشته باشد. حالا اما نیروی دریایی سپاه پاسداران نسلی نو از این قایق های تهاجمی را معرفی کردند که یک ویژگی فنی مهم در نوع ساخت دارند.

حتی باورش هم سخت بود که یک قصر میلیارد دلاری مخفیانه که محل زندگی پوتین و نامزد ورزشکار جوانش بود را لو دهد اما ناولنی و دیگر منتقدان رییس جمهور روسیه به لطف بوی بدی که از دیوارهای قصر میلیارد دلاری درز کرده بود ، پای شان به این مخفی گاه رسید و هزاران تصویر از آن منتشر کردند.

انواع حملات سایبری روز به روز در حال افزایش است و داشتن اطلاعات کافی و مناسب درباره آن ها می تواند کاربران را در برابر این حملات مقاوم و مجهز کند و یکی از این حملات، "درپشتی" یا "Back Door" است.

لطفا شکیبا باشید...