۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
بنر تستی

علیرضا داوودنژاد معتقد است: جریاناتی در برابر سینمای ایران قرار گرفته‌اند که سعی دارند آن را از چشم مردم بیاندازند و از این طریق تولید را متوقف و راه را برای ورود تولیدات بیگانه باز کنند.

کیهان نوشت:یکی از اولین افرادی که در جنگ ترکیبی اخیر علیه کشورمان و در جهت این جنگ عمل کرد «مهران مدیری» بود.

حجت اشرف‌زاده که به تازگی در زادگاه خود نیشابور که عمدتا با مشکل ممنوعیت برگزاری کنسرت مواجه است، به روی صحنه رفته بود، از مسوولان این شهر درخواست کرد که روند برگزاری کنسرت ادامه‌دار باشد تا هنرمندانی همچون همایون شجریان، رضا صادقی و علی زندوکیلی هم بتوانند در این شهر به روی صحنه بروند.

فیلم «برنده‌ها» ساخته حسن ناظر داستان کمدی دو کودک و مجسمه اسکاری را در ایران دنبال می‌کند که طی چند اتفاق گم می‌شود.

عالی‌ترین نشان آکادمیک فرانسه، نشان کوماندور به احمد سمیعی (گیلانی) عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی اهدا شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر نائیجی، عضو هیات‌علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و مدیر حوزه علمیه امام حسن عسکری(ع) هروی تهران می‌گوید یک روحانی و مبلغ دین باید تلاش کند تا جامعه پویاتر و بانشاط‌تر شود و رویکردهای نوین را با رویکردهای سنتی درآمیزد و کمک کند تا جامعه در مسیر درست زندگی قرار گیرد اما باید بررسی کنیم که آیا حضور در رسانه ملی برای اجرای استندآپ‌کمدی به تحقق این امر کمک می‌کند یا این حضور صرفا برای اجرای یک نمایش است؟

مهرداد شهبازی- منتقد سینما : تولید محصولات کودکی که بتواند هم مخاطب کودک و هم والدین را به خود جلب کند سالهاست در سینما و تلویزیون دنیا مرسوم است و در سینما و تلویزیون و اخیرا شبکه خانگی ایران نیز هرازگاه محصولات کودکی تولید می‌شود که می‌تواند مخاطبان کودک و خانواده را راضی کند‌‌.

مراسم نود و پنجمین دوره جوایز سینمایی اسکار سرانجام به پایان رسید و فیلم «همه چیز همه جا به یکباره» طبق پیش بینی‌ها هفت جایزه از جمله بهترین فیلم، کارگردانی و سه جایزه بازیگری را به خود اختصاص داد.

لطفا شکیبا باشید...