۱۴۰۲ جمعه ۴ فروردين
بنر تستی

در حالی که روز گذشته اول فروردین‌ماه سرپرست بانک ملی اعلام کرد که "باقیمانده حقوق اسفندماه فرهنگیان پرداخت شده است" اما بر اساس اعلام فرهنگیان هنوز بخش زیادی از معلمان در استان‌های مختلف کشورمان حقوق اسفندماه خود را به‌صورت کامل دریافت نکرده‌‌اند!

در حالی که بازار خرید و فروش پوشاک در آستانه نوروز از سوی فعالان صنفی راکد اعلام شده است، بررسی‌ها نشان می‌دهد تعداد آگهی‌های فروش لباس دست دوم در شبکه‌های مجازی پلتفرم‌ها با رشد عجیب غریب روبروست.

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: «با توجه به ماهیت پیشرونده پاندمی کووید ۱۹، بویژه قابلیت بیماری‌زایی بالای ساب واریانت‌های امیکرون این روند می‌تواند حالت آتش‌فشانی به خود بگیرد. لازم است نسبت به شناسایی و کنترل سریع طغیان‌ها اقدام شود.»

میثم محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت گفت : برنامه های نظارتی با نگاه آموزشی جهت خدمات رسانی بهینه به گردشگران نوروزی به اجرا در می آید .

با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش مجموعه پزشکی، ورزشی و تفریحی مریم با اعتبار 120 میلیارد تومان در جزیره کیش افتتاح شد.

اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان برای تخصیص حق مالکانه اعضاء «در قالب سهام بورسی» باید جهت دریافت کد بورسی، اطلاعات بورسی خود را در سامانه صورت وضعیت خود در سایت موسسه وارد کنند.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اقدامات وزارت بهداشت درخصوص نظارت بر واحدهای صنفی را در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان تشریح کرد.

بیش از 19 ماه از عمر دولت سیزدهم می گذرد رئیس جمهور کشور در سفری که 22 مهرماه 1400به فارس داشت؛ بیش از ١٠٠ طرح اولویت دار را با اعتبار شش هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تعیین و تکلیف کرد و مقرر شد این طرح ها در راستای توسعه فارس گره های اقتصادی استان را باز کنند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه کمبودی در اقلام شب عید در سطح میادین میوه و تره‌بار شهر تهران وجود ندارد، از فعالیت میادین میوه و تره بار تا ساعت ۲۰ روز ۲۹ اسفند خبر داد.

سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط‌زیست از تخصیص ۸۴۰ میلیارد تومان برای توسعه حمل و نقل عمومی در ردیف بودجه قانون هوای پاک خبر داد.

لطفا شکیبا باشید...